Dawno, dawno temu, zauważył ją ktoś na występach zespołu PAPA DANCE, później śpiewała razem z ICH TROJE we wczesnej fazie ich kariery. Jest bodaj pierwszą Drag Queen, dzięki której Drag Queen Show stało się w Polsce popularną sztuką.
PRZECZYTAJ WYWIAD
Moja przyjaciółka Marylin zgłosiła mnie bez mojej wiedzy na pierwszy Festiwal Drag Queen w 1998r. Po prostu zadecydowała za mnie.

PRZECZYTAJ WYWIAD
Ten pomysł narodził się już bardzo dawno temu, ale pozostał raczej w sferze marzeń. Potem poznałam Maryli i to ona zachęciła mnie żebyśmy pokazały się razem na scenie. Dwa lata temu w Sylwestra dziewczyny występowały w Narra i okazało się, że w programie jest luka...
PRZECZYTAJ WYWIAD
Pierwszy raz pojawiłam się na scenie w 1998 roku. Był to Pierwszy Festiwal Artystów Gejowskich GAGA 98 Drag Queen Contest, zajęłam tam przedostatnie miejsce. Ale już w 1999 roku wygrałam ten festiwal zdobywając I nagrodę. Bardzo szanuję ten festiwal i cieszę się że jest organizowany.
PRZECZYTAJ WYWIAD
Od początku występuję sama, przyzwyczaiłam się do tego, ale występowałam już w duetach między innymi z Tais z Białorusi, oraz z Conchittą i bardzo dobrze nam to wychodziło.

PRZECZYTAJ WYWIAD
Wszystko zaczęło się na piątych urodzinach Narraganset, właśnie wtedy zobaczyłam na scenie Zefirynę, która tak mnie urzekła, że postanowiłam tez się tym zająć.

PRZECZYTAJ WYWIAD